Agroturystyka "U Janka"

kwatery wisla tanio noclegi wisla tanio

Szanowni Państwo, chcemy aby pobyt w Wiśle był mile spędzonym czasem w urokliwych polskich beskidach. Z tego powodu, oferujemy Państwu nie tylko pokoje, ale również wspaniałe regionalne posiłki, miejsce do zabaw dla dzieci oraz przyjemną atmosferę w naszym domu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście byli zadowoleni z pobytu u nas. Zapraszamy do przeczytania poniżej informacji o tym co Państwu chcemy zaoferować.


Pokoje:

Do dyspozycji Gości oddajemy:

  • trzy pokoje z osobnym wejściem od ogrodu
  • studio - to dwa pomieszczenia, każde z własną łazienką urządzone w eleganckim klimacie
  • na każdym piętrze znajduje się wyposażony aneks kuchenny
  • świetlica z tv, dvd, dartem, zabawki dla dzieci

Każdy pokój posiada swoją łazienkę. Istnieje możliwość wypożyczenia ręcznika za kwotę 5zł/szt.
Umożliwiamy wynajmowanie pokoii pojedyńczych oraz jako studio lub na mieszkanie.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii by zobaczyć pokoje, które oferujemy.
Posiadamy bezpłatny duży parking, który spokojnie mieści samochody odwiedzających nas Gości.


Atrakcje:

Naszym Gościom przygotowaliśmy szereg atrakcji tak, by urozmaicić czas pobytu u nas.     Plac zabaw

Na placu mamy huśtawki, zabawki, piaskownicę a także domki do zabaw dla dzieci. Prócz tego, w sezonie letnim udostępniamy naszym Gościom ogromny basen o średniczy 3,6m dla ochłody w upalne dni. W ogrodzie znajduje się mały kamienny tarasik z ławeczką i parasolem, z którego można obserwować bawiące się dzieci oraz podziwiać piękne widoki szczytów m.in Cieńkowa, Baraniej Góry, Kozińców


     Zwierzęta

Czymże byłby pobyt w "agroturystyce" bez zwierząt?! U nas można je pogłaskać, nakarmić, dokonać obrządku. Przyjeżdżając zimą można zobaczyć młodziutkie jagniątka nawet jednodniowe. Latem można uczestniczyć w koszeniu, suszeniu i zbiorze siana.
Zwierzęta w naszym gospodarstwie to głównie owce, kury ale wokół w sąsiadujących gospodarstwach można zobaczyć wiele innych zwierząt: kaczki, gęsi, indyki, perliczki, krowy, konie. Jesienią i zimą bardzo często można zobaczyć sarny pasące się wokół gospodarstwa a wiosną i latem jeże.
Dodatkowo, w naszej okolicy znajduje się mnóstwo innych atrakcji wartych zobaczenia. Największą z nich to nowowybudowana skocznia narciarska im. Adama Małysza, na którą można wyjechać kolejką. Do skoczni spacerem można dojść w mniej niż 10 min. To tutaj początek ma szlak pętli Cieńkowskiej, który uczy naszych gości fauny i flory naszego regionu przy pomocy ścieżki dydaktycznej w pięknej dolinie potoku Malinka. Niedaleko swój początek ma wiele szlaków turystycznych. W pobliżu znajdują się lasy, czysty potok do kąpieli oraz liczne szlaki spacerowe i rowerowe. W sezonie zimowym narciarze i snowboarderzy docenią bliskość licznych wyciągów narciarskich. Kompleks wyciągów Cieńków dostarczy wrażeń każdemu lubiącemu zimowe szusowanie. Wyciąg Klepki, Nowa Osada to stoki o łagodnym zboczu, idealne dla stawiających pierwsze kroki na śniegu. Można skorzystać z aktywnego wypoczynku. W pobliżu można wyruszyć na wyprawę off- road quadem lub terenówką a zimą skuterem.

Quady noclegi Wisla